Zapisz się na testy

Przetestuj nasze preparaty

Szukasz chemii do mycia i dezynfekcji, ale nie wiesz, z kim rozpocząć współpracę? Zastanawiasz się, czy obecna chemia spełnia wszystkie właściwości? Chcesz zmienić dostawcę? Może chcesz porównać dostawców chemii i preparaty, ale nie wiecie, jak to zrobić? A może ważna jest dla Ciebie bioasekuracja? Przetestuj nasze preparaty! Przez około 15-30 dni możecie testować nasze preparaty pod czujnym okiem naszych pracowników.   Dobierzemy właściwe preparaty, sprawdzimy stężenia. Pokażemy właściwy proces mycia, gdzie zaoszczędzisz na wodzie! Przekonaj się i zacznij z nami współpracę!  NAPISZ DO NAS, ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

  WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA TESTY

  JAK WYGLĄDAJĄ TESTY?

  Każda firma, zakład hodowli, produkcja spożywcza wymaga indywidualnego podejścia. To właśnie podczas testów widzimy, gdzie są ukryte problemy i z czym boryka się klienta.  Mamy na uwadze, że same testy i mycie, to proces, do którego trzeba się bardzo dobrze przygotować.

  01.

  PRZYGOTOWANIE

  Dokładnie analizujemy specyfikę zakładu i obecny proces mycia. Na podstawie takiej obserwacji, wiemy jak możemy pomóc usprawnić proces mycia.

  02.

  PRACA ZESPOŁOWA

  Bardzo często podchodzimy do problemów z utrzymaniem czystości w zakładzie holistycznie. Stale współpracujemy z naszym wsparciem serwisowym.

  03.

  DOBÓR CHEMII

  Tylko dobrze dobrane preparaty spełnią wszelkie wymogi kontrolne. Chcemy, aby klienci mogli zaoszczędzić na środkach chemicznych oraz wodzie. Ważne jest również to, aby stosowana chemia nie niszczyła maszyn, dlatego zależy nam na niemalże 100% precyzyjnym doborze preparatów chemicznych.

  04.

  SZKOLENIA

  Dobór preparatów to początek, ważne jest poznanie odpowiednich technik mycia. Szkolimy pracowników i ekipy myjące, aby pracować bardziej efektywnie. Stale służymy pomocną radą, nawet w najmniejszym aspekcie.

  ZALETY I KORZYŚCI

  SZYBKA ODPOWIEDŹ

  Na zapytania złożone od poniedziałku do piątku między 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 24 godzin, max. 48 godzin. Jak jesteśmy wzywani na pomoc, śpieszymy niczym błyskawica!

  ZAUFANIE

  Zaufało nam wiele firm z przemysłu spożywczego i rolniczego . Klienci doceniają nasze zindywidualizowane podejście. Wiedzą, że mogą na nas liczyć przy każdym „wyzwaniu”.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

  Często słyszymy od klientów, że nasza chemia sprawdza się przy bardzo silnych zabrudzeniach, a przy tym może być używana w małym stężeniu. Jesteśmy dumni z jakości naszych preparatów. Wciąż udoskonalamy i pracujemy nad nowymi produktami.