O firmie

InvestaChem to WIĘCEJ NIŻ CHEMIA! Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych środków myjących: kwasowych, alkalicznych, neutralnych oraz dezynfekcyjnych, zarówno pianowych jak i niepianowych. Doradzamy przy wyborze odpowiednich preparatów do utrzymania czystości i higieny w zakładach produkujących żywność i w przemyśle rolniczym. Stawiamy na indywidualne porady w zakresie mycia, które mają na celu zapewnić rentowność oraz oszczędności finansowe poprzez oszczędność wody, skrócenie czasu mycia czy wprowadzenie dobrej techniki mycia.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Jesteśmy producentem profesjonalnych preparatów myjących i dezynfekujących przeznaczanych do utrzymania higieny w zakładach przemysłu spożywczego i przemysłu rolniczego. Należymy do Grupy Kapitałowej Henryka Stokłosy. Wyjątkowe jest to, że firma jest zarządzana rodzinnie i w 100% jest kapitałem polskim. Grupa Kapitałowa Henryka Stokłosy od samego początku swojego istnienia jest związana z rolnictwem i tam są jej korzenie, jest właścicielem nowoczesnego parku drobiarskiego, zakładów paszowych, szeregu zakładów przetwórstwa mięsnego czy też ferm drobiu i trzody chlewnej. Grupa zatrudnia ponad 3500 pracowników. Staramy się być prawdziwymi doradcami dla naszych klientów, słuchamy potrzeb i szukamy rozwiązania. W naszych oczach każdy pracowników uczestniczący w procesie mycia oraz utrzymania dobrostanu zwierząt jest bardzo ważny!

 

POLSKA FIRMA CENIĄCA RODZINNE WARTOŚCI

01.

PRAWDZIWIE WAŻNE SĄ DLA NAS RELACJE

Ludzie to koło zamachowe naszej firmy. Jesteśmy zespołem, gdzie każdego dnia staramy się pracować w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Dbałość o relacje w zespole i z klientami, to zdecydowanie nasz mocny wyróżnik. Lubimy naszych klientów. Ważna jest dla nas szczerość, otwartość. Słuchamy Was! Uczymy oraz doradzamy, aby było Wam łatwiej utrzymać czystość i zaoszczędzić na wodzie, preparatach itp. Zatrudniamy ludzi pełnych energii, profesjonalnych i chętnych do współpracy. Przekonaj się!

02.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Nie wiesz jakie preparaty zastosować? Nie potrafisz się zdecydować, które środki myjące będą lepsze? Z nami pozbędziesz się dylematów. Doradzimy, zrobimy testy, dobierzemy odpowiedni skład, zrobimy dedykowany produkt dla Twojego zakładu. Wiemy, że dla Ciebie to bardzo ważne, aby otrzymać właściwy produkt.

JAK PRACUJEMY

KONSULTACJA I TESTY

Udzielamy konsultacji zakresie bioasekuracji, mycia i dezynfekcji oraz wykonujemy testy próbne

DOBÓR WŁAŚCIWYCH PREPARATÓW

Dobieramy właściwe materiały w zależności od zabrudzeń, powierzchni, pomieszczeń i urządzeń

POMOC PRZY DOKUMENTACJI

Pomagamy przy tworzeniu dokumentacji, takich jak księga mycia i dezynfekcji, czy też instrukcje mycia

SERWIS TECHNICZNY I TECHNOLOGICZNY

Zapytaj nas o serwis techniczny i technologiczny

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

POROZMAWIAJ Z NASZYM SPECJALISTĄ

885 612 014

Udzielamy wszelkich informacji w zakresie mycia, dezynfekcji, utrzymania higieny i bioasekuracji.

 

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Mariusz Mierzwa

Dyrektor Handlowy

Specjalizuje się w zapewnianiu najwyższych standardów higieny w przemyśle spożywczym, rolno-spożywczym, w gospodarstwach rolnych i innych. Ekspert w zakresie  profesjonalnych preaparatów chemicznych.

Tel. 885 612 014

e-mail: [email protected]

Wiktor Sieradzan

Dyrektor ds. Agro

Zajmuje się doradztwem w zakresie mycia i dezynfekcji obiektów inwentarskich i bioasekuracją. Zajmuje się działem Agro.

Tel. 885 612 010

e-mail: [email protected]

Błażej Bremski

Regionalny Kierownik ds. Higieny-Food

Specjalista w zakresie mycia i dezynfekcji w branży spożywczej. Szkolenia z zakresu mycia, dobór środków chemicznych, nadzór nad myciem. Prywatnie taternik jaskiniowy, pasjonat speleologii.

Tel. 885 612 013

e-mail: [email protected]

Jacek Fonfara

Regionalny Kierownik ds. Higieny-Food

Specjalista z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zakresie mycia i dezynfekcji w zakładach przemysłu spożywczego. Praktyk, zajmujący się doradztwem technicznym i doborem rozwiązań pod indywidualne wymagania klienta.  Odpowiedzialny za obsługę klientów Food oraz Agro.  

Tel. 885 612 008

e-mail: [email protected]

Co czyni nas wyjątkowymi spośród innych firm produkujących profesjonalną chemię? Uczymy, doradzamy i wspieramy naszych klientów. Bardzo często wykonujemy testy próbne, aby przekonać się, jak działa nasza chemia i jak szkolimy pracowników z zakresu mycia i dezynfekcji. Nie sztuką jest zakup chemii, ale sztuką jest zaoszczędzić na niej, poprzez mniejsze jej zużycie i mniejsze zużycie wody. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy i rozumiemy doskonale, jak trudny i ciężki jest proces mycia, wiemy to, bo uczestniczymy podczas takiego czyszczenia. Zaufaj nam! Klienci prawdziwie nam ufają. Zapytaj o współpracę. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!